českyenglish

Naše nabídka

  • realizace rekvalifikačních kurzů pro nezaměstnané
  • realizace rekvalifikačních kurzů pro firmy
  • realizace projektů z oblasti lidských zdrojů
  • příprava  projektových žádostí na dotace z EU
  • zapůjčení hlasovacího zařízení PP Vote (vhodné např. k hodnocení) včetně obsluhy zařízení na konference a semináře

Pro naši společnost je důležitá kvalita poskytovaných služeb. Našim klientům nabízíme moderní výuku v příjemných prostorách, moderní vybavení učeben a kvalitní lektory.
Výuka všech kurzů probíhá v menších skupinách (cca.12 osob). Tím je umožněn individuální přístup ke každému klientovi a dostatečný prostor pro dialog mezi lektorem a každým účastníkem kurzu. Také je tím splněna nejdůležitější podmínka pro úspěšnou výuku některých předmětů - např. výpočetní techniky (každý účastník má svůj vlastní počítač) nebo cizího jazyka (dostatek času na konverzaci, praktická cvičení).

Služby klientům

Klientům Rekvalifikačního a informačního centra je k dispozici spotřební materiál (papír, barvy do tiskárny apod.), literatura (zákony, cizojazyčné slovníky), pracovní materiály, denní tisk, časopisy s pracovní inzercí.
Klienti mohou užívat počítače (včetně přístupu na internet) a veškerou další techniku, při hledání zaměstnání. Rovněž mohou zdarma využívat náš telefon a fax.

Zkušení lektoři

Lektoři Rekvalifikačního a informačního centra s.r.o. jsou učitelé středních a vysokých škol, pracovníci státních institucí a úřadů, odborníci z právní, ekonomické a poradenské sféry, specialisté různých oborů.
Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni, mají široké pedagogické zkušenosti a ve svém oboru jsou uznávanými odborníky. Jejich vysoká pedagogická a odborná úroveň má přímý pozitivní vliv na efektivitu výuky.

 

"Trénink komunikačních a prezentačních dovedností v oblasti veletrhů“

Nabízíme proškolení Vašich zaměstnanců ve vzdělávacím programu pro podporu kompetencí v oblasti výcviku komunikačních a prezentačních dovedností, zejména pro oblast veletrhů. Proškolení je možné formou osobních setkání (face-2-face) i e-learningovou formou. 

Naši lektoři byli proškoleni přímo tvůrci programu v rámci projektu "Trénink komunikačních a prezentačních dovedností v oblasti veletrhů", Zkrácený název projektu: KOMUNIKACE V PRAXI,registrační číslo CZ.1.07/3.2.06/02.0007 realizovaného Sportovní soukromou základní školou s.r.o. v Litvínově v operačním programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost. V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 476 104 912 nebo emailu: inforic-most.cz.

VyhledatMapa stránekVytiskni tuto stránkuSdílet tuto stránku › vzdělávání Most

© 2021 Insion

RIC Most
Báňská 287
434 01 Most

IČ: 25438352

DIČ: CZ25438352

Tel.: 476 206 511
Tel.: 476 104 912
Fax: 476 206 511

E-mail: inforic-most.cz
Web: www.ric-most.cz

Kontakty

Projekty

Aktuality

Kurzy